Speeldata

januari 2014
Datum Aanvang Stad Theater Soort Telefoon kassa Website
vr 3 20.15 OSS De Lievekamp www.lievekamp.nl
wo 8 20.15 HENDRIK IDO AMBACHT Cascade UITVERKOCHT www.stichting-cascade.nl
do 9 20.15 DELFZIJL De Molenberg www.demolenberg.nl
vr 10 20.15 ZWOLLE Odeon UITVERKOCHT www.odeondespiegel.nl
za 11 20.15 HELMOND Theater Speelhuis UITVERKOCHT www.theaterspeelhuis.nl
wo 15 20.00 DEN BOSCH Theater aan de Parade UITVERKOCHT www.theateraandeparade.nl
do 16 20.15 VEGHEL De Blauwe Kei LAATSTE KAARTEN www.blauwekei.nl
vr 17 20.15 SNEEK Theater Sneek UITVERKOCHT www.theatersneek.nl
za 18 20.15 TILBURG Schouwburg Tilburg LAATSTE KAARTEN www.theaterstilburg.nl
wo 22 20.15 AMSTERDAM De Meervaart www.meervaart.nl
do 23 20.15 HARDERWIJK Theater Harderwijk www.theaterharderwijk.nl
vr 24 20.00 HOOGEZAND Kielzog Theater www.kielzog.nl
za 25 20.15 BEVERWIJK Kennemer Theater UITVERKOCHT www.kennemertheater.nl
wo 29 20.15 HAARLEM Stadsschouwburg UITVERKOCHT www.theater-haarlem.nl
do 30 20.00 VENRAY Schouwburg Venray schouwburgvenray.itix.nl
vr 31 20.30 Brielle BREStheater UITVERKOCHT www.brestheater.nl
februari 2014
Datum Aanvang Stad Theater Soort Telefoon kassa Website
za 1 20.15 LEUSDEN De Tuin GEANNULEERD www.detuininleusden.nl
wo 5 20.00 DOETINCHEM Amphion LAATSTE KAARTEN www.amphion.nl
do 6 20.30 HENGELO Rabotheater UITVERKOCHT www.rabotheater.nl
vr 7 20.15 DEN HOORN TEXEL Klif 12 UITVERKOCHT klif12.nl
za 8 20.15 DEN HOORN TEXEL Klif 12 UITVERKOCHT klif12.nl
wo 12 20.00 VEENENDAAL De Lampegiet LAATSTE KAARTEN www.lampegiet.nl
do 13 20.30 BERGEIJK De Kattendans www.kattendans.nl
vr 14 20.15 HOOFDDORP De Meerse UITVERKOCHT www.demeerse.com
za 15 20.30 IJSSELSTEIN Fulcotheater LAATSTE KAARTEN www.fulcotheater.nl
wo 19 20.15 HEERHUGOWAARD Cool Kunst en Cultuur UITVERKOCHT www.coolheerhugowaard.nl
do 20 20.30 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen UITVERKOCHT www.schouwburgamstelveen.nl
vr 21 20.30 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen UITVERKOCHT www.schouwburgamstelveen.nl
za 22 20.15 WINTERSWIJK De Storm LAATSTE KAARTEN www.theaterdestorm.nl
wo 26 20.00 NIJMEGEN Stadsschouwburg LAATSTE KAARTEN www.keizerkarelpodia.nl
do 27 20.15 CAPELLE A/D IJSSEL Isalatheater www.isalatheater.nl
maart 2014
Datum Aanvang Stad Theater Soort Telefoon kassa Website
za 1 20.15 AMERSFOORT De Flint UITVERKOCHT www.deflint.nl
di 4 20.30 DRONTEN De Meerpaal www.meerpaal.nl
wo 5 20.00 DEVENTER Deventer Schouwburg LAATSTE KAARTEN www.deventerschouwburg.nl
do 6 20.00 DRACHTEN De Lawei UITVERKOCHT www.lawei.nl
za 8 20.30 ARNHEM Posttheater UITVERKOCHT www.posttheater.nl
di 11 20.15 VELDHOVEN De Schalm www.deschalm.com
wo 12 20.00 UTRECHT Stadsschouwburg UITVERKOCHT www.stadsschouwburg-utrecht.nl
do 13 20.30 HAAKSBERGEN De Kappen www.dekappen.nl
za 15 20.30 REUSEL De Kei www.ccdekei.nl
di 18 20.30 MAARHEEZE De Smeltkroes www.de-smeltkroes.nl
wo 19 20.15 BARENDRECHT Het Kruispunt LAATSTE KAARTEN www.theaterhetkruispunt.nl
do 20 20.15 RIJSWIJK Rijswijkse Schouwburg LAATSTE KAARTEN www.rijswijkseschouwburg.nl
za 22 20.00 TIEL Agnietenhof UITVERKOCHT www.agnietenhof.nl
wo 26 20.00 ZUTPHEN De Hanzehof LAATSTE KAARTEN www.hanzehof.nl
do 27 20.15 WEERT Munttheater UITVERKOCHT www.munttheater.nl
za 29 20.30 LEEUWARDEN De Harmonie UITVERKOCHT www.harmonie.nl
april 2014
Datum Aanvang Stad Theater Soort Telefoon kassa Website
wo 2 20.00 ROTTERDAM Oude Luxor www.luxortheater.nl
do 3 20.00 ROTTERDAM Oude Luxor www.luxortheater.nl
za 5 20.30 BLADEL Den Herd LAATSTE KAARTEN www.denherd.nl
wo 9 20.15 NOORDWIJK De Muze UITVERKOCHT www.demuzenoordwijk.nl
do 10 20.15 DEN HAAG Dilligentia EXTRA VOORSTELLING! www.diligentia-pepijn.nl
vr 11 20.15 DEN HAAG Diligentia UITVERKOCHT www.diligentia-pepijn.nl
za 12 20.00 ROERMOND De Oranjerie www.theaterhotelroermond.nl
wo 16 20.15 ETTEN LEUR De Nobelear www.nieuwenobelaer.nl
do 17 20.00 DORDRECHT De Kunstmin UITVERKOCHT www.kunstmin.nl
vr 18 20.15 BUSSUM 't Spant LAATSTE KAARTEN www.spant.org
za 19 20.30 ALKMAAR De Vest UITVERKOCHT www.theaterdevest.nl
zo 20 20.15 ALKMAAR De Vest EXTRA VOORSTELLING! www.theaterdevest.nl
wo 23 20.00 SITTARD Stadsschouwburg Sittard Geleen uitbalie.nl
do 24 20.15 IJMUIDEN Stadsschouwburg Velsen www.stadsschouwburgvelsen.nl
vr 25 20.15 ABCOUDE Piet Mondriaan UITVERKOCHT www.ab-art.nl
wo 30 20.15 VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal stadsgehoorzaal.nl
wo 30 20.00 KRABBEDIJKE De Meiboom GEANNULEERD www.podiumreimerswaal.nl
mei 2014
Datum Aanvang Stad Theater Soort Telefoon kassa Website
do 1 20.00 TERNEUZEN Scheldetheater www.scheldetheater.nl
vr 2 20.00 BERGEN OP ZOOM De Maagd www.demaagd.nl
za 3 20.30 BREDA Chasse Theater www.chasse.nl
di 6 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
wo 7 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
do 8 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
vr 9 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie TV-OPNAME www.dekleinekomedie.nl
za 10 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie TV-OPNAME www.dekleinekomedie.nl
di 13 20.00 STADSKANAAL Geert Teis www.theatergeertteis.nl
wo 14 20.15 ARNHEM Schouwburg Arnhem www.mssa.nl
do 15 20.15 UDEN Markant www.markantuden.nl
vr 16 20.15 NAALDWIJK De Naald LAATSTE KAARTEN www.westlandtheater.nl
za 17 20.15 ZOETERMEER Stadstheater LAATSTE KAARTEN www.stadstheater.nl
wo 21 20.00 ENSCHEDE Wilminktheater UITVERKOCHT www.wilminktheater.nl
do 22 20.00 ALPHEN A/D RIJN Castellum www.theatercastellum.nl
vr 23 20.15 ASSEN De Nieuwe Kolk www.dnk.nl
za 24 20.15 DELFT De Veste LAATSTE KAARTEN www.theaterdeveste.nl
wo 28 20.15 LEIDEN Leidse Schouwburg LAATSTE KAARTEN www.stadspodia.nl
do 29 20.30 ZAANDAM Zaantheater www.zaantheater.nl
vr 30 20.30 EINDHOVEN Parkheater www.parktheater.nl